KONST / Litografier / Serigrafi 12498249
nr 1249 8249
Simon Andrews
(f. 1968), Australien
Serigrafi, "A bucket full". Signerad, numrerad 29/30, bladets mått: 28x28 cm
Simon Andrews, bildkonstnär född i Sydney 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:34:40
350 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr