SILVER & METAL / Silver / Serveringspade 16748092
nr 1674 8092
Serveringspade
silver, delvis förgylld. Length: 29 cm, weight: 155g, monogram.
silver, delvis förgylld. Längd: 29 cm, vikt: 155g
Condition: monogram
1500
SEK 1000
Monday January 27 2025
at 18:41:23
24/1 21:08:14
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver