GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vinkanna 7843283
nr 784 3283
Vinkanna
Höganäs, sent 1800-tal, monogramsignerad J. N, höjd: 37
Kondition: mindre slitage/nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:27:33
600 kr
900 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr