MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 7763194

nr 776 3194

ORIENTAL RUG

115x200, wear.

orientalisk, Beluch, tidigt 1900-tal, 115x200

Condition: slitage

SEK 350

Monday September 10 2012
at 18:20:04