KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9401253

nr 940 1253

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Gouache, Mårten Andersson (f. 1934), signerad, Nr 45, 68x44

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 februari 2015
kl 20:11:50

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson
Gouache