ART / Lithographs / Litograph in colors 7954214
nr 795 4214
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, "Prima Donna", 92/160, subject size: 36 x 32,
signerad, "Prima Donna", 92/160, motivets mått: 36 x 32
600
SEK 150
Monday December 3 2012
at 17:36:25
27/11 11:09:01
100 kr
2/12 16:02:16