FURNITURE / Tables / Coffee table 16748384
nr 1674 8384
COFFEE TABLE
Fredrik Schriever-Abeln, Denmark. 1960/70-tal, benställning i mahogny. Rökfärgad glasskiva, Width: 135 cm. Width: 95 cm. Height: 53 cm, minor cracks.
Fredrik Schriever-Abeln, Danmark. 1960/70-tal, benställning i mahogny. Rökfärgad glasskiva, Bredd: 135 cm. Djup: 95 cm. Höjd: 53 cm
Condition: nagg
1000
SEK 700
Monday January 27 2025
at 18:32:46
27/1 17:51:31