MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Fiol med stråke 3818781

nr 381 8781

Fiol med stråke

Lenght: ()

i fodral, stråken signerad, fiolen bännstämplad Gusetto

7500

SEK 18500

Monday October 10 2005
at 16:00:00

10/10 08:22:44 1      hidden*