KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14477448
nr 1447 7448
Etsningar
2 st, Julio Zapata (f. 1932), Spanien. Signerad, 125 upplaga. Bildmått: 26x36, yttermått inklusive ram: 48x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:56:15
2/2 15:46:27
100 kr
7/2 18:34:13