KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14477448

nr 1447 7448

Etsningar

2 st, Julio Zapata (f. 1932), Spanien. Signerad, 125 upplaga. Bildmått: 26x36, yttermått inklusive ram: 48x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 februari 2022
kl 18:56:15

2/2 15:46:27 1      100 kr
7/2 18:34:13 2      Vinnande bud