FURNITURE / Garden / Garden set 13396098
nr 1339 6098
GARDEN SET
3 pcs, 1950s, Soffa + armchairs, trä / stålrör, wear.
3 delar, 1950-tal, Soffa + karmstolar, trä / stålrör
Condition: slitage
1000
SEK 1200
Monday August 3 2020
at 18:51:09
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr