ART / Lithographs / Silkscreen 9132188
nr 913 2188
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969), ur 'Spain', 336/350, bladets mått: 68, 5x48,
SILKSCREEN (F), Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), ur 'Spain', 336/350, bladets mått: 68, 5x48
1500
SEK 300
Monday September 22 2014
at 19:32:48
22/9 19:10:26