MÖBLER / Bord / Bord 9939164

nr 993 9164

Bord

Karl Johan, längd: 88+ 2x 21, djup: 75 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 9 november 2015
kl 19:17:35

Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Superellipsbordet