ART / Misc. paintings / Graphic art 5918165

nr 591 8165

GRAPHIC ART

19th century, med förgylld ram, 43x55, damaged.

1800-tal, med förgylld ram, 43x55

Condition: skadad

100

SEK 100

Thursday August 6 2009
at 15:25:25