FURNITURE / Tables / Coffee table 5668368
nr 566 8368
COFFEE TABLE
Lenght: ()
50-tal, längd: 120, djup: 50, höjd: 55
Condition: slitage
100
SEK 550
Monday February 16 2009
at 18:27:29
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr