KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17493517

nr 1749 3517

Ethel Fladstad

(1922-2004), Sverige

Oljemålningar, 3 st, Sommarblommor. Signerade. Olja på pannå, 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 24x30

Ethel Fladstad, svensk bildkonstnär född 1922, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:11:33

2/12 01:14:16 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Ethel Fladstad

Läs mer om Ethel Fladstad