ART / Lithographs / Litograph in colors 11709084
nr 1170 9084
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Lena A Linderholm (b. 1947), Sweden. "Från Monets trädgård", signed and numbered 185/225. 87x60 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Från Monets trädgård", signerad och numrerad 185/225. 87x60 cm
Lena Linderholm, born 1947 in Stockholm, Swedish painter and graphic artist.
1000
SEK 1000
Monday Mars 19 2018
at 19:15:33
700 kr
900 kr
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Lena A Linderholm
Read more about Lena A Linderholm