KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15343248
nr 1534 3248
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Signerad, daterad -26, Nordiska Museet. Bildmått: 20x48 cm, yttermått inklusive ram: 38x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:21:39
13/4 20:51:44
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm