ART / Misc. paintings / Posters 14088336

nr 1408 8336

POSTERS

2 pcs, Russia. Litografiska affischer. Signed, Moskva 1969. Sheet: 58x76cm, unframed, oramade lösa blad, wear, damages.

2 st, Ryssland. Litografiska affischer. Signerade, Moskva 1969. Bladets mått: 58x76cm, oramad, oramade lösa blad

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday July 19 2021
at 20:19:37

15/7 19:34:16 1      Vinnande bud