MÖBLER / Bord / Spelbord 4044118
nr 404 4118
Spelbord
1890-tal, längd: 89, djup: 42, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr