SILVER & METAL / Silver / Supkopp 4542636

nr 454 2636

Supkopp

Lenght: ()

Silver, 1820, höjd: 11 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 400

Monday February 19 2007
at 16:37:58

16/2 12:33:22 1      350 kr
16/2 15:47:08 2      Vinnande bud

Silver