Ã–VRIGT / Musikinstrument / Gitarr 7267534

nr 726 7534

Gitarr

Mexico, klassisk, med case

Kondition: slitage, skador, spricka i locket

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 november 2011
kl 18:28:28

20/11 12:56:01 1      Vinnande bud