FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 6387200

nr 638 7200

ARMCHAIR

Erik Wörts, "Kolding", IKEA, 1960s, , wear.

Erik Wörts, "Kolding", IKEA, 60-tal,

Condition: slitage

300

SEK 600

Monday May 3 2010
at 17:46:12