WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 17475286

nr 1747 5286

WALL CLOCK

Gustavian style, skuren dekor, gilt, urtavla märkt JohnGame Stockholm. Height: 80 cm, colour loss, wear, damages.

Gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, urtavla märkt JohnGame Stockholm. Höjd: 80 cm

Condition: färgbortfall, slitage, skador

800

SEK 800

Monday December 8 2025
at 20:15:07

8/12 16:08:27 1      700 kr
8/12 18:42:28 2      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen