WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 17475286
nr 1747 5286
WALL CLOCK
Gustavian style, skuren dekor, gilt, urtavla märkt JohnGame Stockholm. Height: 80 cm, colour loss, wear, damages.
Gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, urtavla märkt JohnGame Stockholm. Höjd: 80 cm
Condition: färgbortfall, slitage, skador
800
SEK 800
Monday December 8 2025
at 20:15:07
700 kr
Den Gustavianska stilen
WALL CLOCK
nr 1747 5286
WALL CLOCK
| Estimate: | 800 |
| Sold: | SEK 800 |
Monday December 8 2025 |
Den Gustavianska stilen