GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurin + 5671531

nr 567 1531

Figurin +

Lenght: ()

skål, 1930-tal, Tyskland, (lagning)

100

SEK 100

Monday February 23 2009
at 18:49:56

23/2 12:17:07 1      Vinnande bud