FURNITURE / Tables / Sideboard 3044040
nr 304 4040
Sideboard
Lenght: ()
Rotfaner,L.120,20-tal
100
SEK 5200
Monday Mars 15 2004
at 16:00:00
200 kr
150 kr
200 kr
250 kr
2.600 kr
3.300 kr
3.900 kr
4.400 kr
4.900 kr
5.200 kr