MISCELLANEOUS / Military Items / Kniv 5526445
nr 552 6445
Kniv
Lenght: ()
Indonesien Pistolskaft Silver, längd: 34
Condition: slitage, skador
100
SEK 400
Monday November 17 2008
at 20:21:54
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr