MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12199008
nr 1219 9008
Fåtölj
teak, 1950-tal
Kondition: slitage, skador, kexig stoppning
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:23:08
450 kr