WATCHES & CLOCKS / Wristwatches / Pocket watch 7748098
nr 774 8098
POCKET WATCH
19th century, "Girard a Geneve", wear, damages.
1800-tal, "Girard a Geneve"
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday August 27 2012
at 17:05:37
25/8 13:09:38