FURNITURE / Sofas / Sofa 10985243

nr 1098 5243

SOFA

1950s, length: 170 cm, wear.

1950-tal, längd: 170 cm

Condition: slitage

600

SEK 1100

Monday Mars 27 2017
at 20:29:37