GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 14555062
nr 1455 5062
Lockurna
lejonmaskaroner, nysilver. Höjd: 35 cm
Kondition: slitage
måndag 21 mars 2022
kl 18:21:30
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.