BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13824481

nr 1382 4481

Ljusstakar

Ett par, omkring 1900. Höjd: 39,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 1 mars 2021
kl 21:05:58