FURNITURE / Tables / Coffee table 12189018
nr 1218 9018
COFFEE TABLE
1950s/1960s. Length: 98, width: 55 cm, height: 54 cm, wear.
50/60-tal. Längd: 98, djup: 55 cm, höjd: 54 cm
Condition: slitage
800
SEK 1100
Monday November 19 2018
at 19:44:46
600 kr
350 kr
400 kr (Robot)
700 kr
900 kr
1.000 kr
- Thema-auction
Nov 19
Retro (50/60-tal)
Read more about Retro (50/60-tal)