FURNITURE / Sofas / Sofa 8493413
nr 849 3413
SOFA
leather, 1960s, length: 175 cm, wear.
Skinn, 1960-tal, längd: 175 cm
Condition: slitage
1000
SEK 1000
Monday September 30 2013
at 18:01:12
900 kr
500 kr
900 kr