MÖBLER / Bord / Damskrivbord 16873188

nr 1687 3188

Damskrivbord

nyrenässans. Bredd: 91 cm. Djup: 59 cm, höjd: 76-130 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 mars 2025
kl 20:56:21