FURNITURE / Tables / Table 14744129
nr 1474 4129
TABLE
med klaffar & lådor. Length: 90 + 2x25, width: 60 cm, height: 76 cm, wear, damages.
med klaffar & lådor. Bredd: 90 + 2x25, djup: 60 cm, höjd: 76 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 200
Monday June 13 2022
at 18:26:56
150 kr