MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Magazine rack 9613205
*
nr 961 3205
MAGAZINE RACK
with shelf, metal, 1950s, height: 49 cm,
med hylla, metall, 1950-tal, höjd: 49 cm
Estimate:
400
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday May 11 2015
at 20:36:01
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/5 23:34:40
1
100 kr
10/5 20:32:28
2
200 kr
11/5 18:10:20
3
200 kr
11/5 18:10:20
2
200 kr (Robot)
11/5 18:17:53
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hylla metall tidningsställ
-
3043 DOORSTOP
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Cast iron, ekollon, Sve..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:52
-
3408 Fodral till tä..
Svenskt Tenn, Sweden, "The world is a book. ", 199..//
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:00
-
9322 LACQUER CASE
Japan, painted, delvist förgyllt, length. Length: ..//
Present: SEK 150
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:47
-
3221 FOUNTAIN PEN
Mont Blanc. Length: 12 cm,
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:16
-
3286 SAMI CRAFT
10 del ca, Kåsor Väskor,
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:11
-
3287 LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornabeten. Length: 4, 5-29 cm, w..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:25
*
MAGAZINE RACK
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 961 3205
MAGAZINE RACK
with shelf, metal, 1950s, height: 49 cm,
med hylla, metall, 1950-tal, höjd: 49 cm
Estimate: | 400 |
---|---|
Sold: | SEK 250 |
Auction date: |
Monday May 11 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
9/5 23:34:40 | 1 | 100 kr |
10/5 20:32:28 | 2 | 200 kr |
11/5 18:10:20 | 3 | 200 kr |
11/5 18:10:20 | 2 | 200 kr (Robot) |
11/5 18:17:53 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hylla metall tidningsställ
-
3043 DOORSTOP
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Cast iron, ekollon, Sve..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:52 -
3408 Fodral till tä..
Svenskt Tenn, Sweden, "The world is a book. ", 199..//
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:00 -
9322 LACQUER CASE
Japan, painted, delvist förgyllt, length. Length: ..//
Present: SEK 150
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:47
-
3221 FOUNTAIN PEN
Mont Blanc. Length: 12 cm,
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:16 -
3286 SAMI CRAFT
10 del ca, Kåsor Väskor,
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:11 -
3287 LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornabeten. Length: 4, 5-29 cm, w..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:25