FURNITURE / Sofas / Soffa/dagbädd 10697433
*
nr 1069 7433
Soffa/dagbädd
Ekornes, 1960s, length: 162-193,
Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193
Withdrawn
Auction date:
Monday November 14 2016
at 19:09:12
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
-
8248 SOFA
+ 1 par karmstolar, Gustavian style. Length: 166 c..//
Auction ends
in two days
3 juni at 19:32
-
3356 SOFA
+ armchair, Aristokrat, Bertil Fridhagen (1905-199..//
Auction ends
in two days
3 juni at 18:23
-
3439 SOFA
Howardmodell, Furninova. Length: 205 cm,
Auction ends
in two days
3 juni at 19:44
-
3419 SOFA
JIÖ. Howardmodell. Length: 200 cm,
Auction ends
in two days
3 juni at 20:38
*
Soffa/dagbädd
Read more about 50/60-tal
nr 1069 7433
Soffa/dagbädd
Ekornes, 1960s, length: 162-193,
Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193
Withdrawn |
|
Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
-
8248 SOFA
+ 1 par karmstolar, Gustavian style. Length: 166 c..//
Auction ends
in two days
3 juni at 19:32 -
3356 SOFA
+ armchair, Aristokrat, Bertil Fridhagen (1905-199..//
Auction ends
in two days
3 juni at 18:23 -
3439 SOFA
Howardmodell, Furninova. Length: 205 cm,
Auction ends
in two days
3 juni at 19:44
-
3419 SOFA
JIÖ. Howardmodell. Length: 200 cm,
Auction ends
in two days
3 juni at 20:38