FURNITURE / Chairs and Stools / Dante chair 5955192
nr 595 5192
DANTE CHAIR
med tyg, wear, damages.
med tyg
Condition: slitage, skador
300
SEK 700
Monday August 24 2009
at 17:16:30
350 kr
500 kr
500 kr
650 kr