ART / Lithographs / Litograph in colors 8124090
nr 812 4090
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Johannes Olsson (b. 1945), subject size: 71x57, glas saknas,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Johannes Olsson (f. 1945), motivets mått: 71x57, glas saknas
Johannes Olsson, Swedish painter, born 1945.
300
SEK 1300
Monday Mars 4 2013
at 18:07:10
100 kr
250 kr
400 kr
600 kr
1.000 kr
1.200 kr