FURNITURE / Tables / Coffee table 15816258

nr 1581 6258

COFFEE TABLE

1950/60-tal, Utdragbara skivor, lös förlängningsskiva av bakelit. Length: 130 - 160 cm cm. Width: 52 cm, height: 52 cm, wear, object for renovation.

1950/60-tal, Utdragbara skivor, lös förlängningsskiva av bakelit, Bredd: 130 - 160 cm. Djup: 52 cm, höjd: 52 cm

Condition: slitage, renoveringsobjekt

600

SEK 600

Monday November 27 2023
at 20:19:01