GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat 5038443
nr 503 8443
Stekfat
Lenght: ()
1700-tal, kompaniporslin, nagg, längd: 36
300
SEK 600
Monday January 14 2008
at 17:20:33
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr