GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 5842618
nr 584 2618
DINNER SET
"Hedera" Rörstrand, Sweden, slitage, skador.
"Hedera" Rörstrand
Condition: slitage, skador
100
SEK 250
Monday May 25 2009
at 19:32:54
100 kr
200 kr