MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13956272

nr 1395 6272

Byrå

björk, 1940-tal. Bredd: 78 cm. Djup: 38 cm, höjd: 69 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:57:41