KONST / Litografier / Färglitografi 9122100
nr 912 2100
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), Figurer, 177/300, signerad, bladets mått: 40x60
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:29:03
6/9 23:00:14
15 sep
Peter Dahl (f. 1934)