GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 7346688

nr 734 6688

VASE

China, Tobacco Leaf, height: 43, wear, damages.

Kina, Tobacco Leaf, höjd: 43

Condition: slitage, skador

SEK 200

Monday January 16 2012
at 17:38:50