FURNITURE / Tables / Writing desk 13272500
nr 1327 2500
WRITING DESK
1890s. Length: 125 cm. Width: 67 cm, height: 77 cm cm, wear.
1890-tal. Bredd: 125 cm. Djup: 67 cm, höjd: 77 cm
Condition: slitage
1000
SEK 800
Monday May 18 2020
at 18:43:40
18/5 10:28:00
700 kr
18/5 18:38:40