MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 5944359

nr 594 4359

Serveringsvagn

Teak, höjd: 64, klaffar

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 augusti 2009
kl 18:45:36