MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6481072
nr 648 1072
Byrå
rokokostil, Stenskiva, 90, djup: 45, höjd: 82
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:41:51
19/7 19:33:15