LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlesticks 13955387
nr 1395 5387
CANDLESTICKS
one pair, omkring 1900-tal, metal. Height: 22cm, wear, damages.
Ett par, omkring 1900-tal, metall. Höjd: 22cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday May 3 2021
at 19:54:45
29/4 00:16:47