Föremål som liknar
7005 Bokhylla
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7169 Brosch
18k guld, med opal. Diameter: 3 cm. Vikt: 4,6g ca
Såld: 3.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6042 Stolar
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7170 Manschettknappar
Ett par, 18k guld, 1946, med monogram. Vikt: 9,6g ca
Såld: 8.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7086 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7041 Skulptur
brons på stensockel, Signerad. Höjd: 13 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7085 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6471 Bordslampor
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7161 Assietter
12 st, grönt glas, Frankrike. Diameter: 23 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026